• 444 8 117
  • info@denthouse.com.tr

Doktorlarımız

Dt. Özgür B. VAROĞLU (ozgur@denthouse.com.tr) - 21 Şubat1975 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsunda tamamladı.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde 2000 yılında tamamladı.

Dt. Emrah YÜCE (emrah@denthouse.com.tr) - 27 Kasım 1978 tarihinde doğdu. İlkokulu Tekirdağ'da okudu, orta ve lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2003 yılında tamamladı.

Dt. Aslı TUNCER (asli@denthouse.com.tr) - 08 Ekim 1980 tarihinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Karabük Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2003 yılında tamamladı.

Dt. İsmail KAVAK (ismail@denthouse.com.tr) - 17 Haziran 1976 yılında doğdu. İlköğretim ve liseyi Eskişehir Mahmudiye'de tamamladı.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2001 yılında tamamladı.

Dt. Ceren Funda TAMER (ceren@denthouse.com.tr) - 25 Mart 1986 doğdu.Lise öğretimini Milli Piyango Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2009 yılında tamamladı.

Dt. Sanem VAROĞLU (sanem@denthouse.com.tr) - 01. Aralık 1978 tarihinde doğdu.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2001 yılında tamamladı.

Denthouse Doktorlarımız

Misyonumuz

- Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.

- Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslar arası düzeyde referans merkezi olmak.

- Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.

- Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.

- Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.

- Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.

Vizyonumuz

- Dent House; bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır.

- Dent House; hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini, ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır.

- Dent House; gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır.​

- Dent House; hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır.