• 444 8 117
  • info@denthouse.com.tr

Doktorlarımız

Dt. Özgür B. VAROĞLU (ozgur@denthouse.com.tr) - 21 Şubat1975 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun'da tamamladı.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi'nde 2000 yılında tamamladı.

Dt. Emrah YÜCE (emrah@denthouse.com.tr) - 27 Kasım 1978 tarihinde doğdu. İlkokulu Tekirdağ'da okudu, orta ve lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 2003 yılında tamamladı.

Dt. Aslı TUNCER (asli@denthouse.com.tr) - 08 Ekim 1980 tarihinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Karabük Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 2003 yılında tamamladı.

Dt. İsmail KAVAK (ismail@denthouse.com.tr) - 17 Haziran 1976 yılında doğdu. İlköğretim ve liseyi Eskişehir Mahmudiye'de tamamladı.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesin'de 2001 yılında tamamladı.

Dt. Ceren Funda TAMER (ceren@denthouse.com.tr) - 25 Mart 1986 doğdu.Lise öğretimini Milli Piyango Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 2009 yılında tamamladı. Uzmanlık ve doktora çalışmalarını 2013 yılından beri İstanbul Üniversitesi'nde protetik diş tedavileri ve çene eklemi alanında sürdürmektedir.

Dt. Sanem VAROĞLU (sanem@denthouse.com.tr) - 01. Aralık 1978 tarihinde doğdu.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 2001 yılında tamamladı.

Denthouse Doktorlarımız

Misyonumuz

- Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.

- Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslar arası düzeyde referans merkezi olmak.

- Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.

- Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.

- Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.

- Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.

Vizyonumuz

- Dent House; bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır.

- Dent House; hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini, ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır.

- Dent House; gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır.​

- Dent House; hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır.